in

İrfan Can Kahveci derbide klasını konuşturdu

Kariyerinin altın çağını yaşayan İrfan Can Kahveci, Beşiktaş derbisinde de klasını konuşturdu. Attığı golle takımının nefes almasını sağlayan solak star, bu sezonki gol sayısını da 18’e çıkardı.

ÄDETA küllerinden doğan İrfan Can Kahveci, Fenerbahçe’yi sırtlamaya devam ediyor. Bu sezon oyna- dığı futbol, attığı goller ve yaptığı asistlerle taraflı tarafsız bütün futbolseverlerin alkışını alan 28 yaşındaki oyuncu, Beşiktaş derbisinde de sahne almayı başardı. Lig yarışında geride kalan sarı-laci- vertli ekibin, hedefine tutunmak için kazanmaktan başka çaresinin olmadığı maçta İrfan Can attığı golle takımını ayakta tuttu. Kritik mücadelenin 69’uncu da- kikasında Szymanski’nin pasın- da klas bir vuruşla topu ağlara göndermeyi başaran solak oyuncu, bu sezon Süper Lig’de- ki gol sayısını 12’ye yükseltti.

30 GOLE KATKI
Tüm kulvarlarla beraber 18. gol sayısına ulaşan futbolcu yaptığı 12 asistle de direkt olarak 30 gole katkı sağlamış oldu. Fenerbahçe ile olan sözleşmesi 2025’te sona erecek olan İrfan Can’ın, Avrupa devlerinden aldığı tekliflere nasıl bir yanıt vereceği merak konusu.

Kaynak: Diriliş Postası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arda Güler, Real Madrid formasıyla ligde ilk kez 11’de

Yeni doğan bebek’ vurgunu! Şebekenin yüzde 20 ile çalıştığı